In de tuin van het resort
Maandag 29 Oktober 2018 om 10:08Het was iedere ochtend een feest om door de tuin van het resort naar de zee te lopen.
Later op de dag dwaalde ik graag met de camera door de tuin. En zo kon het gebeuren dat ik toevallig op een interessant onderwerp stuitte, zoals het het verwijderen van het bijennest. Maar ook als er niets spannends gebeurde was het genieten van de vele subtropische bomen en planten.
We vinden subtropische bomen en planten mooi. In onze tuin staan daarom dan ook palmen, oleanders, een bananenplant, een vijg en olijfboompjes. Lopend door de tuin van het resort heb ik mijn camera een aantal keren naar boven gericht. Zo hoog zullen onze palmen niet worden.
Vruchten van de palm.
Ook bloeiende planten waren er nog volop.
Bananen in wording.
Granaatappels.
Achterop het resort staat een enorme kas. Deze kas is het domein van de vele tuinmannen die het resort rijk is. In deze kas kweekt men de eigen bomen en planten. Misschien is het ook wel voor de verkoop, maar dat heb ik niet kunnen achterhalen. De tuinmannen zijn allervriendelijkst maar spreken alleen Turks.