Op groot veld
Zaterdag 22 Augustus 2009 om 14:26Onze zoon speelt dit jaar voor het eerst op het grote voetbalveld. Ook hebben ze nu te maken met buitenspel. Weer een nieuwe fase in hun voetbalcarrière.
Vandaag had hij met zijn team zijn eerste (oefen)wedstrijd. Voor de toeschouwers was het op alle fronten genieten. Het was prachtig weer en onder de echte Hollandse luchten was het goed toeven aan de rand van het voetbalveld.

Hij speelde het elastiek uit zijn kousen.


De bal die hier wordt gespeeld na een stuiterbal eindigde in mijn buik. Gelukkig niet op mijn camera en de bal werd niet hard gespeeld.

Er werd door beide partijen keihard gewerkt...

.....met wapperende haren.

.....er werd gevlogen.

Zoals het nu lijkt moet onze zoon alle vrije trappen voor zijn rekening nemen. Hier legt de trainer aan hem uit wat dit gebaar van de scheidsrechter betekent: een indirecte vrije trap.

Aanvankelijk stond ons team met 2 - 0 voor. Uiteindelijk eindigde de wedstrijd in 2 - 2. Voor beide partijen aan het begin van het seizoen een mooie motiverende stand.
Petje af voor de trainer, hij begeleidt de spelers op een positieve kritische manier. En na de wedstrijd steekt hij ze "een hart onder de riem". De teamleden hebben echt zin in dit voetbalseizoen.
