Op de camping
Donderdag 30 Juli 2009 om 11:20Frankrijk is bekend om de lavendel. Bij de ingang van de camping stond een grote border lavendel te geuren. Jammer dat ik jullie de geur hier niet kan laten ruiken.
Op die lavendel waren heel veel hommels aan het fourageren.

Dit blauwtje had ik in Frankrijk al "waterblauwtje" genoemd. Deze vlinder dartelde namelijk rond onze waterkraan achter de caravan.
Ik denk dat het boomblauwtje is, gezien de omschrijving van alle blauwtjes op deze vlindersite.

Petanque was ook op onze camping dé sport. Er werd wat afgespeeld. Deze groep vond het wel leuk dat ik foto's kwam maken. Ik vroeg me af waarom ze op het pad speelden en niet op de prachtig geprepareerde baan die achter hun lag. Ondanks dat het moeilijk communiceren was tussen Franssprekende mannen en een Engelssprekende toerist kwam ik er toch achter dat de échte baan te glad was en dat het op het pad moeilijker was. En dat ze vanwege de moeilijkheidsgraad liever op het pad speelden.

Onderstaande foto maakte ik speciaal voor een bijzondere vrouw, een vriendin.
Deze auto stond op onze camping.

Ik had in het verleden al eens geschreven dat mijn eega fantastisch kan koken. Hij heeft die eigenschap schijnbaar doorgegeven aan onze zoon. Hij heeft veel belangstelling voor het koken en helpt zijn vader graag.

Het mooiste vind hij, als hij zelf een menu mag samenstellen. Zo ook in de vakantie bedacht hij het menu en samen met zijn vader ging hij naar de supermarkt om de inkopen te doen.
En zo hadden wij 's avonds een heerlijke maaltijd.

Het lijkt hem wel wat om later zelf een hotel of restaurant te hebben. In de vakantie maakte hij alvast notities van de verschillende gerechten die hij wil gaan serveren.

Iedere avond een partijtje tennissen, deze keer onder een prachtig rood kleurende lucht.
