Heeft een kersenboom dan doorns...?
Woensdag 06 Juli 2011 om 18:02...werd me vanochtend gevraagd door respectievelijk de radioloog, de verpleegkundige, de co-assistent en de arts van de Spoed Eisende Hulp. Ja dus en nog wel hele lange.

Mijn hand knapte niets op, daarom werd er vanmorgen een echografie van mijn hand gemaakt. Er bleek nog een stuk van de doorn diep in mijn hand te zitten. Nogal logisch dat de hand niet wilde genezen. Op de afdeling Spoed Eisende Hulp werd onder plaatselijke verdoving met veel moeite de doorn verwijderd.

Met mijn hand in drukverband en de arm in een mitella kwam ik opgelucht thuis. Nu kan eindelijk het genezingsproces beginnen.
De doorn had ik als relikwie meegekregen, want na anderhalve week samen hadden we toch een band opgebouwd, aldus de arts van de Eerste Hulp.

Ik hoop me zeer binnenkort weer als een vis in het water te voelen.

En weer als een vlinder (wel een beetje verschoten ) rond te dartelen.

Zoonlief heeft me geholpen met de foto's en hij heeft deze tekst getypt.
Ondanks dat ik linkshandig ben, valt het niet mee om de muis met de linkerhand te bedienen. Ook al duurt het muisklikken wat langer, desondanks kom ik wel dagelijks bij jullie langs. Reageren doe ik nog niet, dan doe ik wel weer als mijn hand genezen is.